TOPLUMSAL DAYANIŞMA TOPLULUĞU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TOPLUMSAL DAYANIŞMA TOPLULUĞU

Çankaya Üniversitesi Toplumsal Dayanışma Topluluğu Bağımsız İletişim Forumu

AnasayfaAnasayfa  Portal****Portal****  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
HERKESE MERHABA: TDT FORUM OLARAK, 2 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR SİZLERLEYİZ. BİLDİĞİNİZ ÜZERE FORUM 1 YILDAN FAZLACA BİR SÜREDİR AKTİF OLARAK KULLANILMAMAKTA. BUNDAN SONRASI İÇİN İSE EĞER BU ŞEKİLDE DEVAM EDECEK İSE, FORUMUN KAPATILMASINI DÜŞÜNÜYORUZ. SEVGİLİ TDT ÜYELERİ; FORUMUN NE OLMASINA DAİR NİYETLERİNİZİ FORUM YÖNETİCİLERİNİ MESAJ YOLUYLA ULAŞTIRINIZ

Benim Kütüphanem Projesi

YazarMesaj
Görkem Aydın
Admin
Admin
Görkem Aydın

Benim Kütüphanem Projesi Empty
MesajKonu: Benim Kütüphanem Projesi   Benim Kütüphanem Projesi EmptyPerş. Ekim 23, 2008 9:40 pm

Benim Kütüphanem Projesi Kültür ve Turizm Bakanliğii’nin desteğiyle Toplum Gönüllüsü gençler tarafindan il halk kütüphanelerindeki uzman ve çalışanların katılımıyla yürütülmektedir. 5 yıl sürecek proje kapsamında Türkiyee’nin çeşitli illerinde bulunan 50 İl Halk Kütüphanesii’nin kaynak bakımından zengin ve sevilen birer araştırma ve buluşma merkezi olarak hizmet vermesine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli çalışmalar yapılacaktır. Proje fonu, il halk kütüphanelerinin yenilenmesi amacıyla TOG bünyesinde kurulan, Türkiyee’de faaliyet gösteren on iki yabancı banka ile Kültür ve Turizm Bakanlığıı’nın katkıda bulunduğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sendikasyonu kapsamında sağlanmaktadır
https://tdtcankaya.yetkin-forum.com

Benim Kütüphanem Projesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-