TOPLUMSAL DAYANIŞMA TOPLULUĞU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TOPLUMSAL DAYANIŞMA TOPLULUĞU

Çankaya Üniversitesi Toplumsal Dayanışma Topluluğu Bağımsız İletişim Forumu

AnasayfaAnasayfa  Portal****Portal****  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
HERKESE MERHABA: TDT FORUM OLARAK, 2 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR SİZLERLEYİZ. BİLDİĞİNİZ ÜZERE FORUM 1 YILDAN FAZLACA BİR SÜREDİR AKTİF OLARAK KULLANILMAMAKTA. BUNDAN SONRASI İÇİN İSE EĞER BU ŞEKİLDE DEVAM EDECEK İSE, FORUMUN KAPATILMASINI DÜŞÜNÜYORUZ. SEVGİLİ TDT ÜYELERİ; FORUMUN NE OLMASINA DAİR NİYETLERİNİZİ FORUM YÖNETİCİLERİNİ MESAJ YOLUYLA ULAŞTIRINIZ

Demokrasi ve Haklarımız

YazarMesaj
Görkem Aydın
Admin
Admin
Görkem Aydın

Demokrasi ve Haklarımız Empty
MesajKonu: Demokrasi ve Haklarımız   Demokrasi ve Haklarımız EmptyPerş. Ekim 23, 2008 9:39 pm

Demokrasi ve Haklarımız Projesii’nin amacı üniversite öğrencilerinin demokrasi, haklar, kültürel farklılıklara saygı ve adalete erişim mekanizmaları ile ilgili bilinçlenmeleri yoluyla kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak. 2008 yılı ile 4. döneminde olan proje, bu gelişimi gerçekleştirme yolunda eğitmen eğitimi ve gönüllü eğitimi programları oluşturmak, küçük çaplı bir demokrasi ve haklar taraması, eğitim kitapçıkları ve demokrasi oyunu tasarımını içeriyor. Geliştirilen eğitim programı Toplum Gönüllüleri eğitim programları arasına girmiştir. Demokrasi oyunu, Rengarenk, gençlerin eğitime destek projelerinde demokrasi ve haklarla ilgili kavramların öğrenilmesi için kullanılmaktadır.
https://tdtcankaya.yetkin-forum.com

Demokrasi ve Haklarımız
1 sayfadaki 1 sayfası